Wypróbuj Solid Edge za darmo
Targi Innoform
SolidWorks

Konstruktor Opakowań

Województwo: łódzkie
Państwo: Polska
Opis stanowiska:
  • Ocena możliwości technologicznych wykonania opakowań z uwzględnieniem możliwości technologicznych parku maszynowego
  • Przygotowanie wstępne rysunków umożliwiających wycenę opakowań dla Działu Sprzedaży
  • Archiwizowanie danych związanych z procesem projektowania
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych
  • Nadzór nad pierwszą produkcją
  • Optymalizacja składu surowcowego, konstrukcji i wytrzymałości opakowań
  • Zamawianie wykrojników z uwzględnieniem ich optymalizacji
  • Obsługa reklamacji w zakresie konstrukcji
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe z zakresu wzornictwa przemysłowego)
  • Doświadczenie w projektowaniu opakowań (warunek konieczny)
  • Znajomość branży i trendów designerskich opakowań z tektury falistej
  • Znajomość oprogramowania CAD
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz orientacja na realizację zadań
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pakiet dodatkowych benefitów
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość pracy na Śląsku