Realizuj innowacje w przemyśle maszynowym - Siemens Industry Software
Targi Innoform
SolidWorks

Inżynier Mechanik

Miasto: Szczecin
Województwo: zachodniopomorskie
Państwo: Polska
Opis stanowiska:
  • Współpraca z zespołami produkcyjnymi i dostawcami zagranicznymi
  • Modelowanie 3D (SolidWorks) i optymalizacja projektu
  • Kwalifikacja dostawców, nadzór nad jakością materiałów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Dbanie o prawidłowe działanie maszyn
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Praktyczna znajomość programu SolidWorks/ AutoCad
  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowym środowisku specjalistów
  • Praca w systemie jednozmianowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego