Realizuj innowacje w przemyśle maszynowym - Siemens Industry Software
Targi Innoform
SolidWorks

Ustawiacz Maszyn / Operator Maszyn (nr ref.: 8804-17)

BDI jest firma doradztwa personalnego działającą na rynku pracy inżynierów. Od 1992 roku zrealizowaliśmy ponad 4000 projektów rekrutacyjnych w Polsce i na świecie.

Opis stanowiska:
- obsługa maszyn produkcji do wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych
- przygotowywanie procesu produkcyjnego
- nadzór jakościowy nad wykonywanymi wyrobami
- prowadzenie bieżących raportów produkcyjnych
- optymalizacja procesu produkcyjnego
Wymagania:
- doświadczenie w środowisku produkcyjnym min. 2 lata

- podstawowa znajomość budowy maszyn

- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

- samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy

- wysoka motywacja do pracy
Zakres obowiązków:

Oferujemy:
- ciekawą pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie

- umowę o pracę w międzynarodowej firmie

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- pracę w systemie zmianowym

- wynagrodzenie w zależności od umiejętności/doświadczenia

- pełne szkolenie stanowiskowe

- premia uznaniowa

- pakiet medyczny

- stałe podnoszenie kwalifikacji oraz możliwość rozwoju zawodowego