Wypróbuj Solid Edge za darmo
Targi Innoform
SolidWorks

Inżynier Automatyk w Papierni

Miasto: Ciechanów
Województwo: mazowieckie
Państwo: Polska
Opis stanowiska:
  • utrzymanie ciągłości produkcyjnej, modernizację urządzeń, wdrażanie nowych projektów
  • nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń
  • diagnozowanie usterek z zakresu automatyki i elektroniki na liniach produkcyjnych, zabezpieczanie skutków awarii, ustalanie ich przyczyn
  • planowanie zakresu prac remontowych, organizowanie i nadzór nad realizacją harmonogramów remontów w podległym zakresie zgodnie z określonymi standardami i dokumentacją techniczną
  • kierowanie pracą osób obsługujących urządzenia i instalacje oraz wykonujących naprawy i konserwacje tych urządzeń
  • współpracę z Działem Technicznym, kooperację z pracownikami Działu Produkcji
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (automatyka, elektromechanika, budowa maszyn)
  • zaświadczenie kwalifikacyjne na stanowisku dozoru do 1 kV
  • wiedza specjalistyczna z zakresu pneumatyki (elektrozawory, siłowniki)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i mechanicznych
  • doświadczenie w pracach instalacyjnych i uruchomieniach systemów sterowania AKPiA
  • znajomość obsługi i programowania sterowników PLC (Siemens, Omron)
  • znajomość obsługi programów komputerowych w szczególności programu Autocad
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategoria B
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • szansę na rozwój zawodowy
  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie