Realizuj innowacje w przemyśle maszynowym - Siemens Industry Software
Targi Innoform
SolidWorks

Młodszy Specjalista ds. Lean Manufacturing

Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Województwo: lubuskie
Państwo: Polska
Opis stanowiska:
  • Usprawnianie istniejących procesów
  • Pomoc we wdrożeniu oraz nadzór nad efektywnym funkcjonowaniem systemu opartego na Lean Manufacturing
  • Pomoc przy wprowadzaniu do organizacji dobrych praktyk Lean Manufacturing
  • Rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia w organizacji
  • Poszukiwanie możliwości i koordynacja działań usprawniających
  • Zarządzanie procesem ciągłego doskonalenia ( aktualizacja dokumentacji, plików itp.)
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym (Excel)
  • Znajomość programu AutoCAD będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność, sumienność, dobra samoorganizacja, zdolności analityczne
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Siekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju