Realizuj innowacje w przemyśle maszynowym - Siemens Industry Software
Targi Innoform
SolidWorks

Specjalista ds. Jakości Produktu

Miasto: Stary Gostków
Województwo: łódzkie
Państwo: Polska
Opis stanowiska:
Miejsce pracy: Stary Gostków (pow. poddębicki)
Wymagania:
Obszary odpowiedzialności
  • Wsparcie procesu wprowadzania do produkcji nowych produktów: realizacja przydzielonych zadań i monitorowanie procesu wdrażania nowych inicjatyw
  • Raportowanie postępów prac w projekcie do przełożonego, zgłaszanie ryzyka i poszukiwanie rozwiązań
  • Nadzór nad poprawnością danych (SAP/PLM) oraz ocena możliwości technicznych związanych z bieżącymi produkcjami na podstawie dostępnych baz danych
  • Bliska współpraca z Działami Produkcji, Eksportu, Planowania, Inżynieryjnym oraz Jakości
Kwalifikacje i doświadczenie
  • Wykształcenie wyższe (Zarządzanie Projektami, Zarządzanie Jakością, Inżynieria Produkcji)
  • Znajomość środowiska MS Windows i MS Office – Excel, MS Power Point
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum średniozaawansowany)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG - będzie atutem
  • Doświadczenie w pracy ze zintegrowanym systemem typu SAP - będzie atutem
  • Dobra organizacja, samodzielność, systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Podzielność uwagi, dokładność oraz nastawienie na wyniki
  • Umiejętności analityczne oraz pracy pod presją czasu
  • Otwartość w komunikacji z innymi działami oraz poszukiwanie nowych rozwiązań dla problemów jakościowych
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta Multisport
  • Transport na wyznaczonych trasach (m.in. Łódź, Aleksandrów Łódzki, Poddębice, Zgierz, Łęczyca, Uniejów, Stryków, Ozorków)