Wypróbuj Solid Edge za darmo
Targi Innoform
SolidWorks

Frezer CNC

Miasto: okolice Eindhoven
Opis stanowiska:
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ:   Praca na stanowisku operatora frezarki CNC w zakładzie zajmującym się produkcją detali do przemysłu motoryzacyjnego oraz lotniczego. Do obowiązków pracownika należy wkładanie i wyjmowanie detali, obróbka detali zgodnie z rysunkiem technicznym, wymiana narzędzi, kontrola maszyny oraz obrabianego elementu.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
  • wykształcenie o kierunku technicznym,
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych oraz czytania rysunku technicznego,
  • komunikatywna znajomość języka obcego (angielski, niemiecki lub niderlandzki),
  • prawo jazdy kat. B.
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w renomowanej firmie holenderskiej z branży przemysłu metalurgicznego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • kontrakt 3 m-ce z możliwością przedłużenia,
  • gwarantowane stabilne, długie zatrudnienie,
  • pracę w systemie zmianowym, dodatki zmianowe,
  • opiekę polskich koordynatorów,
  • bezpłatny przejazd na terenie Holandii,
  • odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie.