Realizuj innowacje w przemyśle maszynowym - Siemens Industry Software
Targi Innoform
SolidWorks

Operator Maszyn Skrawających Cnc Frezer - Tokarz

Miasto: Zduńska Wola
Województwo: łódzkie
Państwo: Polska
Opis stanowiska:
  • obsługa i programowanie maszyn CNC (tokarka lub frezarka),
  • dbałość o terminową realizacje zleceń produkcyjnych,
  • obsługa urządzeń pomiarowo – kontrolnych,
  • dbałość o powierzone stanowisko oraz wyposażenie.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (najlepiej o profilu mechanicznym),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość technologii obróbki skrawaniem,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi,
  • umiejętność pracy w dużym zespole pracowniczym.
Oferujemy:
  • bardzo dobre warunki finansowe oraz socjalne,
  • pracę w innowacyjnej firmie ukierunkowanej na długoletnią pracę w przyjaznej atmosferze,
  • rozwój zawodowy poprzez systematyczne szkolenia kierunkowe,
  • umowę o pracę.