Realizuj innowacje w przemyśle maszynowym - Siemens Industry Software
Targi Innoform
SolidWorks

Specjalista ds. technicznego przygotowania produkcji

Miasto: Świnoujście
Województwo: zachodniopomorskie
Państwo: Polska
Opis stanowiska:
AKS Poland poszukuje pracowników w dynamicznie rozwijającym się dziale zamówień. Przyłącz się do elastycznego zespołu pracowników, gdzie do Twoich codziennych obowiązków należeć będzie przygotowywanie zamówień w systemie ERP, sporządzanie dokumentacji zamówień, kontakt z kontrahentami, zakup towarów i opieka nad dostawami.
Wymagania:
  • Chęci do nauki i odkrywania nowych obszarów swoich umiejętności;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym – rozmowy z zagranicznymi dostawcami;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Szkolenia i kursy przygotowujące do pracy w naszej firmie;
  • Oferujemy pracę na cały etat z codzienną możliwością rozwijania swoich umiejętności;
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i dobre warunki pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie średniej krajowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wraz ze wzrostem kompetencji.