Wypróbuj Solid Edge za darmo
Targi Innoform
SolidWorks

Technolog ds. Procesów Produkcyjnych

Województwo: mazowieckie
Państwo: Polska
Opis stanowiska:
  • monitorowanie, ocena i określanie zapotrzebowania dla zmian w zakresie podległych obszarów produkcyjnych,
  • prowadzenie uruchomień nowych maszyn i urządzeń oraz narzędzi w podległych obszarach,
  • uczestnictwo w uruchomieniu nowych produktów i komponentów,
  • poszukiwanie rozwiązań mających na celu poprawę poziomu jakości i redukcje kosztów procesu produkcyjnego.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne, inżynieria produkcji),
  • minimum 1 roczne doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku,
  • znajomość narzędzi optymalizacji produkcji (TPM, 5S),
  • znajomość narzędzi kontroli i optymalizacji poziomu jakości (FMEA, SPC),
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • znajomość AutoCAD i rysunku technicznego,
  • chęć do ciągłego rozwoju zawodowego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stałe godziny pracy - 8:00 - 16:00,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z system premiowym,
  • darmowe lekcje j. angielskiego,
  • benefity pozapłacowe, tj. karta multisport i opieka medyczna,
  • możliwość udziału w licznych szkoleniach,
  • wsparcie przy relokacji.