Wypróbuj Solid Edge za darmo
Frezer CNC Programista (Robo Trill + Fanuc)

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@3dcad.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Targi Innoform

Miasto: Frankfurt nad Menem
Opis stanowiska:
  • obsługa frezarek
  • programowanie frezarek Robo Trill ze sterowaniem Fanuc
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy jako Frezer CNC
  • prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)
Oferujemy:
  • zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 10,00 euro/godz. netto
  • zakwaterowanie GRATIS opłacone przez Pracodawcę
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie albo niemieckie
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji