Realizuj innowacje w przemyśle maszynowym - Siemens Industry Software
Targi Innoform
SolidWorks

Frezer CNC

Miasto: ok. Mauleon
Opis stanowiska:
  • nastawianie frezarek cnc (3 i 5 osi)
  • praca z maszynami Mori Seiki
  • praca ze sterowaniem Fanuc
  • produkcja elementów do maszyn przemysłowych (maszyny pakujące)
  • krótkie serie
  • elementy z materiału: aluminium, stal
  • produkcja elementów o długości max. 100 mmm a grubości 40 mm, zdarzają się płyty o długości ok. 1 m i szerokości 0,5 m
  • kontrola jakości wykonanych produktów
  • dokonywanie korekty narzędzi, dopasowanie parametrów
Wymagania:
  • rozumienie poleceń po francusku lub angielsku
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi Frezarek (3 i 5 osi Fanuc)
Oferujemy:
  • Francuską umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zorganizowany transport i zakwaterowanie
  • Zdalne załatwienie formalności
  • Możliwość dłuższej współpracy