Wypróbuj Solid Edge za darmo
Targi Innoform
Mechanik Obróbki Skrawaniem

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@3dcad.pl to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Miasto: Bydgoszcz
Województwo: kujawsko-pomorskie
Państwo: Polska
Opis stanowiska:
  W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Wymagania:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Zapobieganie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Przezbrajanie i regulacje maszyn dla potrzeb technologicznych produkcji
  • Przeprowadzanie przeglądów codziennych i okresowych
  • Prowadzenie obowiązującej procedurami dokumentacji i rozliczeń
  • Uczestnictwo w planowych remontach maszyn i urządzeń
  • Uczestnictwo we wszystkich pracach prowadzonych przez służby utrzymania ruchu
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia średniego technicznego o kierunku: tokarz/frezer
  • Znajomości rysunku technicznego
  • Mile widziane uprawnienia gazowe i energetyczne
Kandydatom oferujemy:
  • Pracę w firmie będącej jednym z liderów na rynku FMCG
  • Możliwość poznawania nowych technologii
  • Pracę dynamiczną i pełną wyzwań
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • Pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę